Мангушський район, Донецька область

Нарада з питань прийняття участі суб’єктами малого підприємництва в проекті «Український донецький куркуль»

Переглядів: 126

07 травня 2018 року в залі засідань Мангушської районної ради пройшла спільна нарада Мангушської районної державної адміністраціїта Мангушської районної ради, а також засідання районної Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністраціїз питань прийняття участі суб’єктами малого підприємництва в проекті «Український донецький куркуль». Нараду проводили т.в.о. голови райдержадміністрації (голова  районної Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації)Дорогань В.І. та т.в.о. голови районної ради Олефір С.В.

В нараді прийняли участь начальники відділів, сільські, селищні голови,голови постійно діючих депутатських комісій районної ради та депутатських фракцій, представники громадських організацій, члени районної Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при райдержадміністрації, претенденти на участь у конкурсі «Український донецький куркуль».

На нараді було розглянуто 5 бізнес-проектів претендентів на участь у конкурсному відборі   проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка на реалізацію проектів «Український донецький куркуль».