Мангушський район, Донецька область

В Мангушській центральній районній бібліотеці для неповнолітнього та суб’єктів пробації Мангушського районного сектору було проведено виховну годину під назвою «Що таке толерантність»

Переглядів: 133

Щорік 16 листопада наголошується Міжнародний день терпимості. Цей день був урочисто проголошений в «Декларації принципів терпимості», яка була затверджена в 1995 році на 28-ій Генеральній конференції ЮНЕСКО.

13 листопада в приміщені Мангушської центральної районної бібліотеки працівниками бібліотеки спільно з Мангушським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для неповнолітнього та суб’єктів пробації, які перебувають на обліку Мангушського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області було проведено виховну годину під назвою «Що таке толерантність». Присутні мали змогу пройти тест на «толерантність», а також для них були продемонстровані соціальні відеоролики на тему «Толерантність».

Метою цієї години було для неповнолітнього та суб’єктів пробації розкрити поняття, що таке «толерантність», показати їм певні рівні толерантної людини, виховувати в них чуйність, взаємоповагу, людяність, терпимість і небайдужість до інших людей, а також сприяти формуванню ціннісних установок на толерантне спілкування та навичок толерантної поведінки.

Мангушський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області