A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Від ідеї до успіху: Мангушський РЦЗ провів черговий тренінг щодо основ бізнес-планування

Дата: 01.08.2018 17:13
Кількість переглядів: 194

1 серпня з метою підтримки підприємницьких ініціатив населення в рамках роботи центру розвитку підприємництва (консалтингового простору)  Мангушський районний центр зайнятості провів черговий тренінг щодо основ бізнес-планування, для осіб, які планують створити власний бізнес або прагнуть взяти участь у конкурсних відборах грантової програми «Український донецький куркуль». 

Учасниками заходу були роботодавці, безробітні особи які перебувають на обліку у службі зайнятості, а також, такі соціальні партнери центру зайнятості як: головний спеціаліст-економіст  відділу економіки Мангушської райдержадміністрації Олександр Папакін,  головний державний інспектор Мангуської ОДПІ Тетяна Бібердієва. 

Серед запрошених роботодавців був і приватний підприємець Микола Черкашин. В серпні він планує надати заявку на участь у конкурсі «Український донецький куркуль». Микола Черкашин обрав напрямком своєї діяльності- «бджолярство» і підготував бізнес-проект «Виробництво натуральних продуктів». Цей проект підтримано Мангушською районною державною адміністрацією та Мангушською районною радою. За умовами конкурсу Микола  Черкашин отримає  фінансову підтримку на безоплатній та безповоротній основі за рахунок коштів обласного та районного бюджетів. Вагомою перевагою цього проекту є те, що в результаті його реалізації буде створено 4 нових робочих місця в селі Урзуф , віддаленому від районного центру. Підприємець планує придбати 100 вуликів і виробляти 10 тон меду за сезон. Передбачається значно нижча фінансова пропозиція порівняно  з аналогічною фінансовою пропозицією, яка спостерігається на ринку району.

Під час тренінгу Микола Черкашин поділився планами на майбутнє та надав практичні рекомендації щодо написання бізнес-плану.  

В свою чергу фахівці районного центру зайнятості   ознайомили майбутніх підприємців зі станом ринку праці  Мангушського району та можливостями отримання компенсації єдиного соціального внеску,  в тому числі підприємцями, які організували власну справу за сприяння державної служби  зайнятості. 

Загалом засідання відбулося в сприятливій інформативній атмосфері. Наразі «Центр розвитку підприємництва» працює на постійній основі та запрошує всіх бажаючих розпочати підприємницьку діяльність, підприємців-початківців та підприємців з досвідом ведення власного бізнесу скористатися тією платформою, яку пропонує Мангушський районний центр зайнятості. 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора