Донецька область, Першотравневий район

Орієнтуємо на службу у Державних прикордонних військах України

Дата: 12.03.2019 16:52

12 березня в Мангушському районному центрі зайнятості було проведено семінар з орієнтації на службу в Державних прикордонних військах України. Учасниками  заходу  стали безробітні, які перебувають на обліку.

До участі у заході було запрошено заступника начальника відділу з добору Державної прикордонної служби в Донецькій області майора Грибенюк  Олександра Володимировича.  Він висвітив питання оборони країни, захисту її цілісності та незалежності, переваги служби в Державних прикордонних військах, призову на військову  службу та умови її проходження за контрактом, грошове забезпечення прикордонників, їх соціальний захист та пільги. Також, Олександр Грибенюк надав інформацію щодо можливості отримання безкоштовної вищої освіти в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Під час заходу безробітних було проінформовано про вакантні посади  кухарів, водіїв та ін .

Учасники заходу дійшли висновку, що служба у Державних прикордонних військах є надійним сьогоденням та впевненим майбутнім. Це робота з перспективою кар’єрного росту, гідною зарплатою та багатим переліком інших переваг.