Мангушський район, Донецька область

Кубок Мангушського району з шахів

Переглядів: 171

22 липня 2018 року, з нагоди Міжнародного Дня шахів, з метою розвитку та популяризації фізичної культури та спорту серед сільського населення у районному Будинку культури відбувся Кубок Мангушського району з шахів, організований Мангушською райдержадміністрацією спільно з ГО "ММО ВФСТ "Колос"

В змаганнях взяли участь 9 шахістів. З вітальним словом до учасників звернулася заступник голови райдержадміністрації Галина Вікторівна Мурза.

За результатами змагань були визначені переможці: І місце – Дібров Денис; ІІ місце – Гребеник Миколо; ІІІ місце – Нінадовський Миколо. Наприкінці змагань Мурза Галина Вікторівна привітала переможців та нагородила Грамотами райдержадміністрації, медалями. Також переможець - Дібров Денис отримав Кубок переможця.

Бажаємо усім шахістам міцного здоров'я, нових перемог та звершень, миру та натхнення