Мангушський район, Донецька область

Cвяткування третьої річниці формування 36 -ї окремої бригади морської піхоти

Переглядів: 251

22 липня в Мангушському районному Будинку культури відбулося святкування третьої річниці формування 36 -ї окремої бригади морської піхоти.

Заступник голови райдержадміністрації Мурза Галина Вікторівна привітала усіх військовослужбовців частини А 2802 та нагородила Грамотами райдержадміністрації і районної ради за вірність народу України, військовій присязі, патріотизм, мужність і відвагу при захисті єдності і незалежності Соборної України та з нагоди відзначення Дня військової частини А 2802:
Ярового Миколу Володимировича –сержанта, командира бойової машини протитанкових керованих ракет.
Ворчакову Ніну Олександрівну – старшого матроса, медичну сестру військової частини.
Руденко Богдана Юрійовича – старшого матроса, водія першого взводу морської піхоти.
На святі також були присутні почесні гості: Командувач Об’єднаних Сил генерал – лейтенант Наєв Сергій Іванович, Командувач Морської піхоти України генерал – лейтенант Содоль Юрій Іванович, командир 36 окремої бригади морської піхоти полковник Гнатов Андрій Вікторович. Після виступу капелана 36 окремої бригади морської піхоти Отця Андрій було вшановано пам'ять усіх загиблих хвилиною мовчання.
До привітань приєдналися учасники художньої самодіяльності районного Будинку культури. Наприкінці свята ведуча привітала усіх зі святом та побажала миру та злагоди, зазначивши щоб у кожному будинку був достаток, на службі порядок, а на душі спокій.