A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Першотравневий район

Новини

Оголошено конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку по Донецькій області

Відділ економіки райдержадміністрації повідомляє, що  Регіональною комісією з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, оголошено конкурсний відбір інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2021 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

11:21 17.01.2020

Презентація Донецького центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості в Мангушському районному центрі зайнятості

З метою підвищення поінформованості про можливості професійного навчання у Донецькому центрі професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості на базі Мангушського районного центру зайнятості  16 січня був проведений дистанційний інформаційно-консультаційний захід «Презентація навчального закладу державної служби зайнятості (ЦПТО ДСЗ)».

11:14 17.01.2020

На порядку денному – легалізація зайнятості

В  Консалтинговому центрі Мангушського районного центру зайнятості 15 січня відбувся тренінг з основ бізнес-планування.  «Одними з головних ризиків, які несуть працівники та роботодавці, є прихована зайнятість, яка позбавляє соціальних гарантій, неналежне оформлення трудових відносин і мінімізація заробітної плати», – зазначила директорка Мангушського районного  центру зайнятості Надія Тєрьошкіна. Запрошена до участі у засіданні Консалтингового центру завідувачка сектору з питань організаційно-інформаційної роботи Мангушського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Олена Поліщак  зосередила увагу присутніх на питаннях легалізації трудових відносин між найманим працівником та роботодавцем. Співробітниця Волновахсько-Мангуського управління ГУ ДФС у Донецькій області Тетяна Бібєрдієва і начальниця відділу економіки райдержадміністрації Віра Смолій надали роз’яснення щодо алгоритму відкриття власної справи і ведення підприємницької діяльності.

11:11 17.01.2020

У 2019 році кількість застрахованих сягла 12,5 млн осіб

Понад 12,5 млн працюючих є застрахованими особами та знаходяться під опікою Фонду соціального страхування України. Зазначені особи в разі настання страхового випадку в період роботи отримують від Фонду допомоги, страхові виплати, медичні і соціальні послуги.

11:10 17.01.2020

Співбесіди з сільськими головами Мангушського району

Сьогодні голова Мангушської райдержадміністрації Наталія Букрєєва спільно з головою Мангушської районної ради Володимиром Топузовим , керівниками структурних підрозділів та начальниками відділів райдержадміністрації провела співбесіди з сільськими головами Мангушського району, а саме Стародубівським сільським головою - Олександром Трояном, Комишуватським сільським головою - Євгеном Бердником. СільськІ голови доповіли про виконання Програми соціально – економічного розвитку за 2019 рік, виконання бюджету, благоустрій населених пунктів та перспективи розвитку у 2020 році. Також в ході співбесіди було розглянуто питання щодо децентралізації влади в Мангушському районі.

16:46 15.01.2020

Нарада в райдержадміністрації

Сьогодні, 15 січня 2020 року, голова райдержадміністрації Наталія Букрєєва провела робочу зустріч на якій були розглянуті пропозиції щодо створення Молодіжного центру на території Мангушської селищної ради.

16:37 15.01.2020

Актуальні питання обговорені на засіданні колегії райдержадміністрації

15 січня голови райдержадміністрації Наталія Букрєєва провела засідання колегії райдержа-дміністрації за участю голови районної ради Володимира Топузова, начальників структур-них підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій району.

12:19 15.01.2020

Нарада стосовно перетину блок постів Мангушського району

У зв'язку з численними зверненнями мешканців району щодо перетину блок постів Мангушського району, 14 січня 2020 року, голова райдержадміністрації Наталія Букрєєва провела нараду, за участю голови районної ради Володимира Топузова, начальника Мангушського відділення Маріупольської місцевої прокуратури № 1 Олександра Комісарука, начальника Мангушького блокпосту Антона Щелочева та в.о начальника Мангушського відділення поліції ГУНП у Донецькій області Павла Мазурчака

08:51 15.01.2020

Рука підтримки переселенцям

Сьогодні не втрачає своєї  ??гостроти  питання працевлаштування вимушених переселенців. Мангушський районний центр зайнятості робить все можливе, щоб ці люди відчували себе захищеними і потрібними суспільству і державі. В 2019  році на обліку в районному центрі зайнятості перебувало 44 безробітних вказаної категорії.

08:45 15.01.2020

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора