Мангушська Районна Державна Адміністрація
Мангушський район, Донецька область

Новини

На Донеччині відзначили День Державного Прапора України

Дата створення: 13:52 23.08.2019, Переглядів: 5

Сьогодні, напередодні святкування Дня Незалежності нашої держави, за Указом Президента України від 23 серпня 2004 року № 987/2004вже 15 років поспіль вся країна офіційно вшановує головний державний символ – Прапор України. По всій території нашої держави проводиться Церемонія підняття Державного Прапора України. В урочистостях у Краматорську взяли участь очільник області Павло Кириленко, заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін, міський голова Андрій Панков, заступник командуючого ООС Олег Кудренко. Почесне право підняти державний прапор здобули Дар’я Єжова – дочка Іллі Єжова, учасника АТО механізованої бригади ім. Короля Данила та заступник Криворізької бригади ім. Костянтина Пестушка, захисник ДАП полковник Дмитро Кащенко, а також мати Героя Небесної Сотні Івана Пантелєєва Людмила Іванівна. Після урочистої церемонії підняття прапора присутні поклали квіти до пам’ятника Т. Г. Шевченку. Святкування продовжилося флешмобом, у якому на центральній площі міста 240 військовослужбовців утворили величезний тризуб, а також розгорнули прапор України. Наприкінці над присутніми пролетів вертоліт з жовто-блакитним стягом.  

У Мангушському районі відзначили День Державного Прапору та День Незалежності України

Дата створення: 13:44 23.08.2019, Переглядів: 16

День Державного Прапора та День Незалежності є основними державними національними святами України, адже прапор є невід’ємним символом будь-якої країни, а щодо незалежності – то український народ віками йшов до неї у своєму святому прагненні жити в вільній, незалежній країні.

Поради щодо дій у разі неправомірного перешкоджання законному праву спілкування з дитиною

Дата створення: 14:40 21.08.2019, Переглядів: 59

Комісією з питань захисту прав дитини Мангушської райдержадміністрації протягом 5-ти років розглянуто 8 питань щодо вирішення спорів між батьками про участь одного з батьків у вихованні дитини та прийняті відповідні рішення. Як показує практика, той з батьків з ким проживає дитина не виконує рішення органу опіки та піклування. Відповідно той з батьків, хто проживає окремо від дитини звертається до служби у справах дітей та сім’ї або ж органу опіки та піклування щодо забезпечення виконання рішення органу опіки та піклування. 

УВАГА ГАЗ!   

Дата створення: 13:18 21.08.2019, Переглядів: 7

 

Відбулося чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини

Дата створення: 11:34 21.08.2019, Переглядів: 14

Комісія з питань захисту прав дитини райдержадміністрації працює для результативного вирішення проблеми виховання та всебічного розвитку дітей, забезпечення найкращих інтересів кожної дитини, яка зростає та виховується в сімейному оточенні, реалізації її права на життя, охорону здоров’я, освіту, соціальний захист.

Актуальні питання обговорені на засіданні колегії райдержадміністрації від 21.08.2019

Дата створення: 11:28 21.08.2019, Переглядів: 8

21 серпня 2019 року в.о. голови райдержадміністрації Володимир Дорогань провів засідання колегії райдержадміністрації  за участю голови районної ради Володимира Топузова, начальників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських, селищних голів, керівників підприємств, установ, організацій району.

«Крізь плин століть і гомін сьогодення»

Дата створення: 11:04 21.08.2019, Переглядів: 8

20 серпня з нагоди святкування 28 річниці проголошення Незалежності України. В приміщенні Мангушської районної центральної бібліотеки спільно з Мангушським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області для суб’єктів пробації, які перебувають на обліку сектору, було проведено історичну годину «Крізь плин століть і гомін сьогодення».

Майже 2 тис. осіб з інвалідністю Фонд забезпечив засобами реабілітації, протезуванням і колясками

Дата створення: 15:19 16.08.2019, Переглядів: 20

Упродовж січня-червня 2019 року за рахунок коштів Фонду соціального страхування України технічними та іншими засобами реабілітації, спеціальними засобами пересування, очним і зубопротезуванням тощо було забезпечено майже 2 тисячі осіб з інвалідністю внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань.

Починаємо співпрацю з LIFT!

Дата створення: 15:15 16.08.2019, Переглядів: 4