A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Мангушська Районна Державна Адміністрація
Донецька область, Мангушський район

Інвестиційна діяльність

За останні три роки в Мангушському районі активізувалася діяльність по розробці проектно-кошторисної документації,  проведення їх експертиз та залучення коштів для впровадження інфраструктурних проектів.

  В рамках спільного з Європейським інвестиційним банком проекті «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» від Мангушського району протягом 2015-2017 року подані документи по 26 інфраструктурним проектам на загальну суму 162,3 млн. грн. Із них вже шість проектів на суму 59 469, 235 тис.грн. включені в Перелік проектів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію проектів в рамках Надзвичайної кредитної програми для відновлення України (Пул 2а)», затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 25 листопада 2015 року №1068 (зі змінами).

1

Будівлі Першотравневої центральної районної лікарні по вул. Поштовій, 22, смт Мангуш — капітальний ремонт (термомодернізація)

2

Капітальний ремонт, термомодернізація будівлі дошкільного навчального закладу № 5 “Ластівка” с. Камишувате, Першотравневого району

3

Капітальний ремонт будівлі Мангушської загальноосвітньої школи I—III ступеня № 2 за адресою: вул. Мурзи, 8, в смт Мангуш Мангушського району Донецької області

4

Капітальний ремонт будівлі для медичних працівників-переселенців за адресою: вул. Поштова, 22, в смт Мангуш

5

Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі Мангуської амбулаторії комунального закладу “Першотравневий Центр первинної медико-санітарної допомоги” за адресою: вул. Поштова, 22, в смт Мангуш

6

Капітальний ремонт, термомодернізація будівлі Урзуфської амбулаторії загальної практики-сімейної медицини комунальний заклад “Першотравневий центр первинної медико-санітарної допомоги”

Також вже попередньо відібрані для фінансування в рамках спільного з Європейським інвестиційним банком проекті «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України» Пул.2-Б ще чотири проекти Мангушського району:

  • Будівництво водоводу технічної води у с.Комишувате Мангушського району Донецької області;

  • Капітальний ремонт стадіону "Колос" по вул. Дзержинського, 31а смт Мангуш;

  • Капітальний ремонт будівлі Будинку культури за адресою: вул.Центральна, 62, село Урзуф;

  • Реконструкція ПЛ-0,4 кВ зовнішнього освітлення від ТП-452,ТП-137 та ТП-135 по вул. Степова, вул. Шевченко, вул. Гагаріна, вул. Грецька, вул. Центральна, вул. Маяковського в смт. Ялта, Першотравневого району, Донецькій області.

 

 В Перелік об’єктів і заходів, що будуть здійснюватися за рахунок залишків коштів місцевих бюджетів населених пунктів Донецької області, на території яких органи державної влади тимчасово не здійснюють  свої повноваження, затвердженим розпорядженням голови ОДА від 04.07.2016 №548 (зі змінами) включено 6 проектів Мангушського району на загальну суму 62 351,2 тис.грн., з них у 2017 році завершені будівельні роботи лише по одному проекту «Реконструкція існуючої водопровідної мережі по вул. Молодіжна, Сонячна смт  Ялта Донецької області», а 5 проектів впроваджуються у 2018 році:

- «Будівництво водоводу технічної води у с. Дем’янівка Комишуватської с/р 7 км.»,

- «Капітальне будівництво водопровідної мережі с. Стародубівка, 4 км.»,

-«Реконструкція будівлі опорної Мангуської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 розташованої за адресою: Донецька обл., смт. Мангуш, вул. Горького, буд.62 (Термомодернізація)»,

- «Капітальний ремонт будівлі опорної Мангуської загальноосвітньої школи I-IIIступенів №1, розташованої за адресою: Донецька обл., смт. Мангуш, вул. Горького, буд. 62 з облаштуванням модульної котельні»,

- «Закупівля обладнання та меблів для загальноосвітньої школи I-III ступенів №1 Мангуської районної ради».

 

Крім цього, в Переліку проектів по м. Маріуполю включено проект  «Капітальний ремонт водопровідної мережі смт Мангуш (ділянка дублюючого водоводу від камери розподілу в районі ВНС 2-го підйому с. Широка балка до камер по вул. Степна смт. Мангуш), який на теперішній час впроваджується 

 

У 2017 році завершено будівництво міні-футбольних полів у смт. Мангуш і у            с. Мелекіне, будівництво яких було розпочато у 2016 році за рахунок субвенції з держбюджету на соцекономрозвиток. Також у 2017 році були проведені будівельні роботи по облаштуванню чотирьох міні-футбольних полів у населених пунктах: смт. Мангуш (опорна Мангуська школа №1), с. Покровське, с. Комишувате, с. Дем’янівка, фінансування яких здійснювалося до 85 річниці Донецької області за рахунок обласного бюджету, районного бюджету, а також коштів підприємств району.

 

Згідно постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2017 № 310 (зі змінами), Мангушському району у 2017 році була виділена субвенція з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у сумі 2 752,6 тис.грн. на 10 проектів, з них на придбання дитячих майданчиків для ДНЗ № 3 «Червоний капелюшок» - 100 тис.грн., с. Мелекіне – 164, 3 тис. грн., придбання і облаштування дитячого майданчику Ялтинської ЗОШ I-III ступенів № 2 – 200,0 тис. грн., заміна вікон і дверей у ДНЗ №4 «Ягідка» - 210,0 тис.грн., будівництво борцівського майданчика «Куреш» - 600 тис.грн., будівництво ліній електропередач в с. Урзуф 500,0 тис.грн. та зовнішнє освітлення с. Бердянське – 321,1 тис.грн., с. Шевченко – 142,0 тис. грн., с. Приміське –  245,2 тис.грн., с. Приазовське – 270,0 тис.грн. Реалізація усіх цих проектів завершена у 2017 році.

 

За рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (90%) та дольової участі з місцевого бюджету (10%) у 2017 році впроваджені проекти "Розвиток Центру надання адміністративних послуг в Мангушському районі, підвищення якості і доступності надання адміністративних послуг суб'єктам підприємницької діяльності та мешканцям Мангушського району" та частково «Капітальний ремонт будівлі дитячого саду Бердянської сільської ради Мангушського району за адресою: с. Бердянське, вул. Молодіжна,21а»

На 2018 рік планується за рахунок коштів ДФРР (90%)  та дольової участі з місцевого бюджету (10%) завершити реалізацію проекту «Капітальний ремонт будівлі дитячого саду Бердянської сільської ради Мангушського району за адресою: с. Бердянське, вул. Молодіжна,21а».

Регіональною комісією з проведення оцінки та попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку оцінені та пройшли попередній конкурсний відбір на 2019 рік п’ять  інвестиційних проектів Мангушського району:

- «Капітальний ремонт з проведенням заходів термомодернізації будівель структурних підрозділів комунального закладу «Мангушський Центр первинної медико-санітарної допомоги»;

- «Капітальний ремонт стадіону «Колос» по вул. Дзержинського,31а смт. Мангуш»;

- «Реконструкція адміністративної будівлі з метою створення соціальної установи «Прозорий соціальний офіс» Мангушського району»;

- «Будівництво водоводу технічної води у с. Комишувате Мангушського району Донецької області»;

- «Будівництво водоводу технічної води в с. Приміське Мангушського району Донецької області».

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора