Донецька область, Першотравневий район

Інформація про розгляд запитів на публічну інформацію у Мангушській райдержадміністрації Донецької області за 9 місяців 2019 року.

Інформація про розгляд запитів на публічну інформацію у Мангушській райдержадміністрації Донецької області за 1 півріччя    2019 року.

Інформація про розгляд запитів на публічну інформацію у Мангушській райдержадміністрації Донецької області за 1 квартал 2019 року.

2018

Інформація про розгляд запитів на публічну інформацію у Мангушській райдержадміністрації Донецької області за 2018 рік.

Інформація про розгляд запитів на публічну інформацію у Мангушській райдержадміністрації Донецької області за перше півріччя 2018 року

Інформація про розгляд запитів на публічну інформацію у Мангушській райдержадміністрації Донецької області за 9 місяців 2018 року