Г Р А Ф І К особистих прийомів громадян керівними працівниками райдержадміністрації

Г Р А Ф І К

особистих прийомів громадян  керівними працівниками райдержадміністрації на 2020 рік

Посада

Часи при-

йому

Дні прийому

1.

Голова райдержадміністрації

(загальне

керівництво)

понеділок місяця

(2,4 понеділок – виїзний прийом )

2.

Перший заступник голови райдержадміністрації

(питання  фінансів, бюджету  і економіки, питання   агропромислового розвитку, зовнішніх відносин, розвитку підприємництва, регуляторної політики, будівництва, житлово-комунального, шляхового господарства, паливно-енергетичного комплексу, зв’язку та транспорту, інноваційної діяльності,  надання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру, оборонної та мобілізаційної роботи, запобігання  і ліквідації надзвичайних ситуацій, роботи з правоохоронними органами, земельних відносин, торгівлі, екології та  розвитку зони відпочинку узбережжя Азовського моря)

вівторок

місяця,

(1, 3 вівторок – виїзний прийом )

3.

Заступник голови                 райдержадміністрації

(питання  внутрішньополітичної роботи та інформаційної політики і безпеки, культури, мистецтв, охорони культурної спадщини, туризму, державної мовної політики, міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин, інформаційної та видавничої сфери, захисту суспільної моралі, фізичної культури і спорту, сім’ї, молоді, дітей, освіти і науки, охорони здоров’я  внутрішньо переміщених осіб та постраждалих у зв’язку із проведенням Операції Об'єднаних сил, гуманітарної допомоги, санітарного та епідемічного благополуччя населення, соціальної сфери (пенсії, оплата праці, зайнятість, соцстрахування, соцдіалог тощо)

середа

місяця,

(2,4 середа–

виїзний прийом)

4.

Керівник апарату райдержадміністрації

(питання    управління персоналом, організаційної та  контрольної роботи, діяльності апарату райдержадміністрації,  архівної справи, взаємодії з місцевими органами  виконавчої влади та органами місцевого  самоврядування)

09.00-11.00

четвер

місяця

Г Р А Ф І К

особистих прийомів громадян  керівними працівниками райдержадміністрації на 2019 рік

№ з/п

П.І.Б керівника (повністю)

Посада

Часи при-

йому

Дні прийому

1.

Черниця Дмитро Васильович

(загальне керівництво)

Голова райдержадміністрації

понеділок місяця

(2,4 понеділок – виїзний прийом )

2.

Дорогань Володимир Ілліч

(питання фінансів і бюджету, агропромислового розвитку, зовнішніх відносин, регуляторної політики, надання адміністративних послуг та документів дозвільного характеру, будівництва, житлово-комунального, шляхового господарства, паливно-енергетичного комплексу, зв`язку та транспорту, оборонної і мобілізаційної роботи, запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій, роботи з правоохоронними органами, земельних відносин, торгівлі, екології та розвитку зони відпочинку узбережжя Азовського моря, фізичної культури і спорту, сім`ї та молоді)

Перший заступник голови райдержадміністрації

вівторок місяця,

(1, 3 вівторок – виїзний прийом )

3.

Мурза Галина Вікторівна

(питання економіки, розвитку підприємства, торгівлі, регуляторної політики, інноваційної діяльності, внутрішньо політичної роботи та інформаційної політики і безпеки, культури, мистецтв, охорони культурної спадщини, туризму, державної мовної політики, міжнаціональних відносин, релігії та захисту прав національних меншин, інформаційної та видавничої сфери, захисту суспільної моралі, дітей, освіти та науки, охорони здоров`я, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих у зв`язку із проведенням Операцій Об’єднаних сил,  гуманітарної допомоги, санітарного та епідемічного благополуччя населення , соціальної сфери (пенсії, оплата праці, зайнятість, соцстрахування, соцдіалог)

Заступник голови райдержадміністрації

середа місяця,

(2,4 середа–

виїзний прийом)

4.

Сиротіна Віра Сергіївна

(питання  управління персоналом організаційної та контрольної роботи, діяльності апарату райдержадміністрації, архівної справи, взаємодії з місцевими органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування)

Керівник апарату райдержадміністрації

10.00-14.00

четвер місяця

Розпорядження голови

03.01.2018 10­­­­­­­­­

Графік проведення виїзних прийомів  за місцем мешкання громадян   головою,  першим заступником, заступником голови райдержадміністрації на 2019 рік

Графік спільного прийому громадян головою райдержадміністрації за участю керівництва Мангушського ВП центрального ВП ГУНП в Донецькій області, сільських, селищних голів, комунальних підприємств, організацій що надають послуги населенню на 2019 рік

Графік проведення телефонного зв’язку  з населенням району  «Гаряча лінія»  кері­вними працівниками  райдержадміністрації, начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації на 2019 рік

Графік особистого прийому осіб, які потребують безоплатної первинної правової допомоги з питань, що належать до компетенції райдержадміністрації, на 2019 рік