Мангушська Районна Державна Адміністрація

Донецька область, Мангушський район

Державна підтримка забезпечення житлом

 

Уряд розширив державну підтримку програми будівництва доступного житла у 2019 році.

Відповідні зміни до постанови Кабміну № 819 «Деякі питання забезпечення громадян доступним житлом» було схвалено на виїзному засіданні Уряду.

Йдеться про доповнення нормою щодо визначення граничної вартості 1 кв. м житла для населених пунктів, які розташовані на відстані до 15 кілометрів від меж обласних центрів і міста Києва. Вона не може перевищувати опосередковану вартість, збільшену у 1,5 рази.

До внесення змін в населених містах - супутниках столиці та обласних центрів гранична вартість приймалась як опосередкована без збільшуючого коефіцієнта, що унеможливлювало придбання житла в них. Люди купували житло в Києві та обласних центрах з коефіцієнтом 1,75.

Внесені зміни нададуть можливість учасникам програми обирати більш дешеві об'єкти за межами міста Києва та обласних центрів.

Крім того, передбачено, що Мінрегіон з 15 листопада до 1 грудня може здійснювати коригування розподілу бюджетних коштів між адміністративно-територіальними одиницями у разі загрози невикористання коштів до кінця бюджетного року.

Державна підтримка для будівництва (придбання) доступного житла надається громадянам, які зареєстровані в електронній черзі Держмолодьжитла, переважна більшість з яких - це учасники АТО/ООС та внутрішні переселенці.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора